Дитячий відпочинок

Дитячий відпочинок

Виховна програма у Навчально-оздоровчому таборі «Політехнік-3» щороку вдосконалюється, інтегруючи нові підходи та додаючи цікаві заходи, що містять оздоровчий, патріотичний, спортивний та екскурсійний компоненти.

Для цікавого та корисного дозвілля у таборі діють різноманітні гуртки та секції.

Гурток танців та вокалу. Найпопулярнішими залишаються секції танців усіх напрямків — бальні, спортивні, народні, сучасні. До традиційних видів танцю додався новий — оздоровча аеробіка. 

Вокальні студії також користуються увагою гостей табору і щороку допомагають покращувати здібності чималій кількості дітей.

Продовжує працювати гурток «Повітряна стихія», в межах якого функціонує секція повітряних зміїв та літакобудування.

У театрально-літературному гуртку діти можуть обрати для себе літературну, акторську або секцію анімації. 

Гурток «Еколенд» пропонує заняття, які спрямовані на розвиток креативності. Програма містить теоретичні відомості з різних видів прикладного мистецтва, сучасних та старовинних технологій. Значна увага приділяється формуванню знань та уявлень про українські традиції та культуру, народні ремесла: передбачені практичні роботи з виготовлення сучасних оберегів, народної ляльки.

Гурток декоративного розпису та народної вишивки. Секція декоративного розпису поєднує образотворче мистецтво з джерелами народної творчості. Виховує любов до природи, розвиває творчу уяву і фантазію, допомагає у ствердженні дитини в житті. У програмі гуртка поєднується теорія і практика розпису, знання з народознавства, історії України, мистецтвознавства. Діти, працюючи у гуртку, розвивають техніку малювання на склі, металі, дереві, пластмасі, на круглих та плоских поверхнях.

Секція «Народна вишивка». У розмаїтті українського декоративного мистецтва художнє вишивання посідає одне з провідних місць. Це — одне з найулюбленіших і найрозповсюдженіших видів народної творчості. Після уроків секції «Народна вишивка» діти зможуть навчитись вишивати різними техніками, пізнати культуру та традиції вишивання, вишити власний виріб (рушник, сорочку, серветку тощо).

Секція «Бісероплетіння» допоможе дітям пізнати історію та традиції використання виробів із бісеру, а також їх навчать плести з бісеру (сувеніри, аксесуари, прикраси для одягу, інтер’єру тощо).
Колектив табору був неодноразово нагороджувався дипломами та подяками. Творчий підхід до роботи дозволяє щорічно оновлювати та урізноманітнювати культурно-виховну програму для дітей.

Розпорядок дня для дітей НОТ Львівської політехніки «Політехнік-3»

7:00 – Підйом

7:10–7:25 – Ранкова гігієна

7:30–7:50 – Ранкова гімнастика

8:00–8:40 – Сніданок

9:00–11:00 – Прийняття сонячних ванн та водних процедур, конкурси та ігри на березі

11:05–11:50 – Вільний час

12:00-12:40 – Обід

12:45–14:45 – Тихий час

15:00-16:30 – Конкурси та ігри на березі

16:40-17:00 – Підвечірок

17:10-18:10 – Прогулянка берегом

18:20-19:00 – Вечеря

19:05-19:55 – Перегляд кінофільмів, театральних та циркових вистав на території амфітеатру

20:00-20:20 – Друга вечеря

20:30-21:45 – Дискотека, танці, конкурси, розваги

22:00-22:25 – Вечірня гігієна

22:30 – Відбій